• DOD a zápis do 1. ročníka

• Milí rodičia budúcich prváčikov,

Deň otvorených dverí na našej škole - Creative prebehne

21. marca 2024 - od 08:00 do 12:00

Počas tohto dňa môžete hocikedy v uvedenom čase nahliadnuť do ľubovoľnej triedy v našej škole a spoznať ako u nás prebieha vyučovací proces.

S radosťou Vám oznamujeme, že naša škola bude v školskom roku 2024/2025 zavádzať nový štátny vzdelávací program. Rozhodli sme pripojiť ku školám, ktoré budú zavádzať kurikulárnu reformu, lebo veríme, že zmena je potrebná a pre Vaše deti bude správna.

Zápis do 1. ročníka na našu školu - Creative je

25. apríla 2024 - od 14:00 do 17:00

Zastavte sa v čase, kedy Vám to vyhovuje, v zadanom termíne. Ak máte rezervovaný termín, prosím, snažte sa ho dodržať. Naše pani učiteľky sa budú detičkám venovať a ukážu im priestory školy. Priebežne sledujte stránku školy, podrobnejšie info najdete na linku nižšie:

• LSV Skalka

• LSV na Skalke 20.-24.2.23 sme všetci zvládli v ťažkom snehu výborne, každý večer sme strávili bohatým programom: spoloč.hry, aktivity, súťaže, športové welness centrum a super disco. Domov sme došli v zdraví užiť si prázdniny v čerstvom snehu. Bolo super a deti boli skvelé ⛷🏂❄

• Kúzelný karneval so "Srandabanda"

• Žiaci prvého stupňa počas ŠKD si pripomenuli fašiangy kúzelným karnevalom v sprievode so zabávačom-kúzelníkom Wolfíkom zo Srandybandy. Kúzelník deťom i pani učiteľkám pripravil nezabudnuteľný zážitok so svojimi bábkami, bruchovraveckou show a zábavou plnou humoru. Sme radi, že naše pozvanie na karneval prijali detičky z MŠ Hatvániho so svojimi p.učiteľkami aj pani riaditeľkou a príjemne sa s nami zabavili :)

• OKRESNÉ KOLO SUPER FLORBAL POHÁR

•  10.2.2023 sa žiaci 2.st.zúčastnili okresného kola florbalovej súťaže a umiestnili sa na krásnom 2.mieste 🥈, gratulujeme a prajeme veľa ďalších športových úspechov :)

• Fitnes príprava na 2.stupni

• Žiaci 2. stupňa majú doplnené hodiny TSV Fitnes prípravou vo Fitnes Roland, kde cvičia pod dohľadom kvalifikovaného trénera a posiľovanie im robí radosť :)

• OZNAM - Karneval

• Dňa 15.2.2023 o 13.30 v školskej telocvični čaká žiakov 1.stupňa Karneval s prekvapením, nezabudnúť na masky a skvelú náladu :)

• Olympijský trojboj na 1.stupni

• Žiaci na 1. stupni si zmerali svoje schopnosti v školskom OLYMPIJSKOM TROJBOJI. Žiaci každej triedy súťažili v troch disciplínach: 1.skok z miesta, 2. hod loptou a 3. šprint. V každej disciplíne sme odmenili prvých troch medailou a vecnou cenou a aj ocenili najlepšieho športovca. Všetkým žiakom gratulujeme krásnym športovým výsledkom.

Najlepší športovci 1.A: Dominik Hanuska a Matúš Gembický

Najlepší športovci 2.A: Nelka Vargová a William Muller

Najlepší športovci 3.A: Sára Hudecová a Milan Baldovský

Najlepšia športovkyňa 4.A: Anička Laššáková

• Slávnostné polročné vyhodnotenie žiakov 1.stupňa

• Dnes pri príležitosti odovzdávania polročných známok a odovzdávaní pochvál celý 1.stupeň začali v kine rozprávkou "Zúbková víla" a pokračovali v cukrárni. Prváci a druháci sa vyhrali a posilnili sladkým v cukrárni Family Café na námestí a tretiaci aj štvrtáci prežili príjemné chvíle v cukrárni U Kvetky. Bol to príjemný deň, ktorý deti zažili so svojimi milými pani učiteľkami.

• Čítanie s Tweetym :)

• Predposledný januárový deň zavítal do 1.A triedy školský maskot, kuriatko Tweety, a priniesol prváčikom nový šlabikár. Žiaci mu za to niečo prečítali, ukázali, že sú šikovní aj v iných aktivitách a trochu sa spolu zabavili. Všetci držíme prváčikom palce v ďalšom spoznávaní nových písmeniek!