• SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE ŠK. R. 2023/2024

• Milí naši žiaci, rodičia a učitelia,

prijmite pozvanie 4.9.2023 o 9.00 na slávnostné otvorenie školského roku v školskej jedálni OA. Prosím Vás využite náš vchod do budovy školy. Po slávnostných príhovoroch budú žiaci v kmeňových triedach informovaní o organizačných pokynoch na školský rok 2023/24 a následne odchádzajú domov.  Prvý deň ešte žiaci nič nepotrebujú, len dobrú náladu. V utorok, 5.9.2023, žiaci budú s triednymi učiteľmi, už potrebujete školskú tašku na učebnice. Obed a ŠKD začína od utorka.

Tešíme sa na Vás, tím Creative :)

• Kosenie školského dvora

• Prázdniny sa pomaly končia a tak ako vnútorné priestory školy, aj jej dvor bolo potrebné pripraviť na návrat žiakov. Sme veľmi radi a vďační, že nám vedenie mesta, na čele s pánom primátorom, podalo pomocnú ruku a technické služby mesta nám upravili školský dvor. Ďakujeme.